| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Part Number | ZCAT6819-5230D-BK |
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Type | Flat |
| Series | ZCAT |
| Ratings | - |
| Package | Bulk |
| Outer Dimension | 2.657" W x 0.629" H (67.50mm x 16.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Material | 30 |
| Length | 0.728" (18.50mm) |
| Inner Dimension | 2.047" W x 0.051" H (52.00mm x 1.30mm) |
| Impedance @ Frequency | 35Ohm @ 50MHz ~ 500MHz |
| Design | Hinged (Snap On) |
IXYS
TDK Corporation
Advanced Energy
Fairchild Semiconductor
Samtec Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Souriau-Sunbank by Eaton
KEMET
Vishay Vitramon
N/A
YAGEO
EDAC Inc.
Sumida America Components Inc.
TDK Corporation
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
Samtec Inc.
Hammond Manufacturing
C&K
The payment method can be chosen from the methods shown below: Wire Transfer (T/T, Bank Transfer), Western Union, Credit card, PayPal.
We strictly controls the quality of products, environment and services. Through the ISO certification of the third party. View More