| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Part Number | ZCAT6819-5230D |
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Type | Flat |
| Series | ZCAT |
| Ratings | - |
| Package | Bulk |
| Outer Dimension | 2.657" W x 0.629" H (67.50mm x 16.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Material | 30 |
| Length | 0.728" (18.50mm) |
| Inner Dimension | 2.047" W x 0.051" H (52.00mm x 1.30mm) |
| Impedance @ Frequency | 35Ohm @ 50MHz ~ 500MHz |
| Design | Hinged (Snap On) |
N/A
TDK Corporation
Knowles Syfer
Renesas Electronics America Inc
TDK Corporation
Amphenol FCI
Amphenol ICC (Commercial Products)
Vishay Vitramon
L3 Narda-MITEQ
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Phoenix Contact
N/A
Balluff
onsemi
Amphenol Aerospace Operations
Littelfuse Inc.
Ruland Manufacturing
Chilisin Electronics
Elesa USA Corporation
The payment method can be chosen from the methods shown below: Wire Transfer (T/T, Bank Transfer), Western Union, Credit card, PayPal.
We strictly controls the quality of products, environment and services. Through the ISO certification of the third party. View More